0

אודות דוסיק טכנולוגיות

ראשי אודות דוסיק טכנולוגיות

חברת דוסיק טכנולוגיות הינה חברה למתן פתרונות בתחום אינטגרציית מחשוב, טכנולוגיות‬‬‬‬‬, תוכנה, תשתיות ומערכות מידע

למעלה מ-30 שנים החברה הוקמה במטרה לספק ללקוחותיה פרודוקטיביות וחסכון תוך התמקדות‬‬‬‬‬ בליבה העסקית של הארגון.‬‬‬‬‬ פעילותנו מאופיינת במתן פתרונות מחשוב ללקוחות נבחרים, יחס אישי וליווי צמוד, ומהווה כתובת אמינה ובטוחה לקבלת ייעוץ, שירות וניהול פרויקטים במגוון רחב של מוצרים, יצרנים וטכנולוגיות.‬‬‬‬‬

אנחנו דוסיק טכנולוגיות שמים דגש מיוחד על פתרונות טכנולוגיים ללקוחותינו, ללא ייצוג של מוצר או‬‬‬‬‬ חברה, ובכך אנו שומרים על אובייקטיביות, כאשר הדבר היחיד העומד לנגד עניינו הוא טובת הלקוח.‬‬‬‬‬

זאת בזכות צוות מקצועי בעל ניסיון מוכח במתן שירות המתבטא במקצועיות, מסירות, יוזמה, ויושר‬‬‬‬‬ אישי.‬‬‬‬‬

אנו פועלים עפ"י מתודולוגיות סדורות וקווים מנחים, הן בניהול פרויקטים והן בשירות לקוחותינו,‬‬‬‬‬ תוך הקפדה על תכנון מפורט, תיעוד, בקרה, אתיקה ושקיפות בכל תחומי פעולותינו.‬‬‬‬‬

תחומי ההתמחות שלנו

אנו מתמחים במגוון רב של פתרונות מחשוב

 • התאוששות מידע והמשכיות עסקית
 • קונסולידציה ושדרוג תשתיות מידע ארגוניות
 • תחזוקה וניהול רשת המחשבים.‬ הנדסת תשתיות תקשורת ואבטחת מידע
 • ייעוץ וסיוע בתכנון סביבת המחשוב ומערכות מידע. ניהול סיכונים ובקרת אירועים
 • מוקד סיוע הדרכות ותמיכה מרחוק. מתן שירותי מומחה טכנולוגיות‬‬‬‬‬

החברה מבצעת ניטור קבוע של הרשת למניעת תקלות ותיקונן בזמן קצר, דבר שמבטיח צמצום משמעותי בנפילות או תקלות במערכת המחשוב. החברה אינה מגבילה את משך התמיכה הטלפונית בסיוע מרחוק או שעות עבודה באתר הלקוח במקרה של תקלה. 

בין לקוחות החברה

קו המחשבה המנחה את החברה הוא ליצור מצב בו עסקים נהנים מתמיכה זמינה ומושלמת במערך המחשוב שלהם וכן וממגוון כלים טכנולוגים העומדים לרשות בעלי התפקידים בארגון. אנו בדוסיק רואים את לקוחותינו כשותפים שלנו לדרך, עמם נצעד יחד לאורך שנים. אנו עושים הכל כדי לסייע, להפרות ולהעניק לכל לקוח מגדול ועד קטן את כל פתרונות המחשב הנדרשים לו, על מנת שיוכל ליהנות משקט נפשי, להתמקד בתחומו, לצמוח ולגדול. בין לקוחותינו מגוון רחב של עסקים. חברות, עמותות, ארגונים, רשויות מקומיות ולקוחות פרטיים.

הצוות עוסק במתן שרותי מחשוב למגוון ארגונים מוסדות וחברות, מתחומי ההיטק, ההנדסה ,מפעלים , משרדי עורכי דין, משרדי רואי חשבון, גופים ציבוריים, מכללות, מתחמי משרדים,בתי מלון  ועוד... לכולם מחוייבת החברה להעניק שירות מקצועי בסטנדרטים הגבוהים. 

המלצות מלקוחותינו הגדולים והקטנים כאחד יינתנו בשמחה.

תעודות, הסמכות ותקנים

הסמכות ותעודות מבתי התוכנה המובילים: Cisco, Checkpoint, Nortel, Microsoft צוות החברה מחויב להכשרות פורמאליות והסמכות מקצועיות רלוונטיות ומעודכנות. 

ניסיון מקצועי ההבנה העמוקה של צרכי לקוחותיה, מאפשרת לחברה להתאים לכל לקוח פתרונות ההולמים את אופי פעילותו. פתרונות אלה מיושמים תוך שילוב יכולות טכנולוגיות מתקדמות והערכות לצמיחה עתידית בהיקף הפעילות. על מנת להבטיח כי לקוחותיה נהנים ממוצרים איכותיים ומשירות מקצועי, מקפידה חברת דוסיק כי הליכי העבודה, איכות המוצרים, המלאים השונים והשירותים יעברו בקרה דקדקנית, במסגרת מערכת נהלים קפדנית, ויעמדו בתקן 9001 ISO וגם ISO 27001 ,. צוות החברה מורכב ממהנדסי רשתות מוסמכים של מיקרוסופט בעלי התמחויות בניהול רשתות וסיסטם.

מעמידים עבורכם שנים של נסיון והתמחות בתחום המחשוב העסקי. משנת 1992

דוסיק טכנולוגיות בע"מ מעמידה מעל 30 שנים של ניסיון בשירות ומחשוב עסקי לשרות לקוחותיה. חברתנו מציעה שלל פתרונות מחשוב כוללים תחת קורת גג אחת ,לפי דרישת הלקוח החל באפיון המערכת הקמת רשתות, התקנות תחזוקה שותפת אספקה ומכירה ציוד מחשוב וציוד הקפי, השבחות ושדרוגים, בדיקות מעבדה שרות ותמיכה בכל הנושא המחשוב והאינטרנט בעסק שלך. 

פתרונות גמישים בהתאמה מירבית לעסק שלך התמיכה כוללת טיפול בכל התקלות כולל פעילות מונעת  טיפול בבעיות אינטרנט ודואר אלקטרוני. תיקון כל סוגי תקלות החומרה. תיקון כל תקלות התוכנה.  תיקון כל תקלות ברשת הפנימית. הסרת וירוסים, תולעים ורוגלות. הגדרת גיבוי סדיר והדרכה לביצוע נוהל גיבויים.  שחזור הנתונים מגיבוי בעת הצורך. במידת הצורך טכנאי "דוסיק" יבצעו את התקשרות עם ספקים חיצוניים צד 3 )ספק אינטרנט, שרות לתוכנה וכו'(.  קביעת נהלי עבודה תקינים של עובדי הארגון. שיטת טיפול בתקלות וקריאות שירות קבלת קריאה במרכז השירות של דוסיק הפניה לטכנאי וניסיון סיוע מרחוק ע"י התחברות ממרכז התמיכה למחשב התקול בניסיון לפתור התקלה ביעילות ובמהירות.  במידה ולא ניתן לטפל בקריאה מרחוק - הגעת טכנאי לאתר הלקוח.

לקוחות ממליצים

 • משרד עו"ד אבי רסיוק

  דוסיק טכנולוגיות נותנים לנו שירות מחשוב ותקשורת למעלה מ20 שנה שנהנים משירות מקצועי ואדיב .

 • חברה לתכנון ויועץ הנדסי בע"מ

  חשוב לי לציין את המקצועיות של אנשי הצוות, היעילות ויחסי האנוש המצויינים של יועצי דוסיק, שהפכו את הפרוייקט למוצלח כל כך. מטרתו של הפרוייקט הייתה איפוס והקמת מערכות מחשוב, שיפור תהליכי העבודה ושינוי דיגיטלי בהתנהלות עם המחשבים בארגון כולל מעבר לענן. התוצאות הסופיות של הפרוייקט שידרגו באופן מקסימלי מספר חזיתות ועמדו ביעדים שהוצבו בפנינו: צומצמו כ-30% מעלויות החודשיות מול חברות אחרות, שופרו זמני השירות, הוגדרה מדיניות ועוד.
  תודה לדוסיק על תהליך עבודה ושירות ממוקד ומוצלח .

 • ארני מילר מעבדות

  חברת ארני מילר, עוסקת בתחום המעבדות חברתנו דורשת אבטחת מידע בתקנים גבוהים.
  דוסיק נתנו אנשי מקצוע בתחום המחשבים והאבטחה, חיפשנו חברת מחשוב מסוגלת לתת מענה לדרישות אבטחת המידע המחמירות שלנו.
  אני מאד שבוע רצון מהשירות ומהקצועיות של החברה.

ממליצים נוספים

קטגוריות האתר

מחשבים נייחים ותחנות עבודה
מחשבים ניידים וטאבלטים
מחשבים ניידים
סטרימרים
מדפסות
מדפסות דיו
מדפסות לייזר
מסכים וטלוויזיות
מקלדות ועכברים
רמקולים
כבלים ומתאמים
DVI
רשיונות תוכנה
חומרה רכיבים ואביזרים
כרטיסי קול
דיסקים קשיחים וחיצוניים
כרטיסי זיכרון
אביזרים למחשבים
אביזרים לרשת
טונרים וראשי דיו
טלפונים ומרכזיות IP
דיו וטונרים
מחשבי גיימינג
מחשבי מיני
מחשבים ניידים לגיימינג
תיקים למחשבים ניידים
טאבלטים ואביזרים
סורקים
מסכי מחשב
מסכי גיימינג
טלוויזיות
מקרנים
זרועות לטלוויזיות
זרועות למסכי מחשב
מארזים וספקי כוח
מעבדים
לוחות אם
זכרונות RAM
דיסקים קשיחים וSSD
כרטיסי מסך
ציוד מחשוב היקפי
מקלדות ועכברים
מקלדות ועכברי גיימינג
אוזניות ורמקולים
אוזניות חוטיות
אוזניות אלחוטיות
אוזניות גיימינג
רמקולים
דיסקים חיצוניים
דיסק און קי וכרטיסי זיכרון
מצלמות אבטחה ורשת
מצלמות רשת ואינטרנט
מצלמות אבטחה
מטענים כבלים ומתאמים
מטענים
כבלים ומתאמים
כיסאות משרדיים וגיימינג
כיסאות משרדיים
כיסאות גיימינג
מכשירי אל-פסק
מצברים לאל-פסק
תחנות עגינה
ארונות תקשורת
סלולר ואביזרים
שעונים חכמים
אביזרים למצלמות
מוצרי חשמל ואלקטרוניקה
קורקינטים חשמליים
מחשבים All in One
תחנות עבודה

המותגים שלנו